GÖREV YAP PARA KAZAN

hepsigorev.com ile görev yaparak para kazanmak çok kolay.

 Şimdi Görevleri Yap - Para Kazan!

GÖREV YAP KAZAN

HepsiGörev ile görev vermenin haricinde görev yaparak ek gelir elde etmek ister misiniz?

İşte size bu fırsatı sunuyoruz! HepsiGörev ile isterseniz görev verecek, isterseniz görev yaparak para kazanabileceksiniz.  Tek yapmanız gereken siteye giderek ücretsiz üye olmak. Daha sonra sizler için hazırlanan görevlerden istediğinizi seçerek görev yapmak. Yaptığınız görevlerle puan toplayacaksınız. Bu puanlarınız hesabınızda birikecek ve belirli bir seviyeye gelince bu miktarı hesabınıza alacaksınız.

 *  Ücretsiz kayıt olduktan sonra anasayfada görevleri görebilirsiniz.

                                                                                               *  Katıl butonuna tıklayarak sizde o görevi tamamlayabilirsiniz.

       *  Sistem tarafından kontrol edildikten sonra göreviniz onaylanacaktır.

      *  İstediğiniz zaman toplam kazancınızı çekim talebi oluşturabilirsiniz.

İstediğin Görevi Yap - Kazan

Sistemde birçok görev mevcut. Bu görevlerden istediğini seçip görevi yapabilirsin. Birçok kullanıcımız bu görevleri oyun olarak görüyor ve o şekilde yapıyor. Hatta bazı kullanıcılarımız aralarında yarışma yapıyor :) 

Sen de arkadaşlarınla bu şekilde bir yarışma yapabilir veya kendine hedef belirleyip görevleri tamamlayabilirsin. Görevler puanlardan oluşuyor. Unutma en çok görevi yapan daha çok kazanır ! 

1

Kayıt sayfasından ücretsi üye ol!

2

Kayıt olduktan sonra bilgilenizle sisteme kolaylıkla giriş yapın.

3

Görevlerİ Yap

Giriş yaptıktan sonra kategorilerden yapmak istediğiniz görevi seçin ve başlayın!

4

Para Kazan

Görevleri yaptıkça puan kazan. Puanların biriktikçe para kazan!

Referans Ol Daha Çok Kazan!

Sizler için global bir sistem geliştirdik. İstediğiniz ülkeden/şehirden giriş yaparak görevleri yapabilirsiniz. Ayrıca referans linkiniz ile görev yapmaya davet edeceğiniz arkadaşlarınız görev yaptıkça %40 puan kazanıyorsunuz. Böylece puanlarınız daha hızlı ve daha çok artış gösterecektir. Daha fazla detay için HepsiGörev sitemize bekliyoruz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiklerinizin daha fazlası hepsigorev.com'da

Görev yap para kazan sistemi ek gelir olarak para kazanmanızı sağlayan bir sistemdir. Eklenen görevleri yaparak para kazanabileceğiniz görev yap para kazan sistemleri sayesinde oturduğunuz gelir kazanabilirsiniz. Hepsi Görev ile sizde kazanmaya başlayın.

Sistemimize kayıt olmak ve görev yapmak tamamen ücretsizdir , sizlere verilen görevleri talimatlara uygun şekilde yerine getirdiğiniz taktirde , hemen onaylanır ve görev bakiyesi hesabınıza anında eklenir.

Ödeme yöntemi olarak papara ve diğer Türk banlarına iban ile ödeme yöntemi kullanmaktayız.

Alt ödeme eşiği olan 20 TL'ye ulaşan tüm kullanıcılarımız sistem üzerinden çekim talebi göndererek sisteme kaydettiği banka hesabına veya papara/banka hesaplarına anında ödeme alabilirler.

Tüm kullanıcılarımız için alt ödeme çekim eşiği 20₺ olarak belirlenmiştir.Bu eşiğe ulaştığınız an hemen hesabınıza  çekim talebi gönderebilir , ödeme günü geldiğinde banka hesabınıza aktarılır.

Yorum yaptığınız kısımda eğerki yorumu düzenleyip , bizim verdiğimiz talimatlara göre düzeltme yaparsanız her hangibi bir yaptırım uygulanmaz ancak , yorumu düzeltemiyor , firma adını karalayıcı , ifşa , rahatsız edici şekilde yorum yaparsanız sistem üzerinden tamamen yasaklanırsınız.Bu yasaklama üye olurken kullandığınız cep numarası , banka hesap numarası , isim soy isim olarak kalıcı şekilde yasaklanır.